BluePower
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
BluePower

BluePower - Niebieska siła krąży wokół nas!
* Serwer Counter-Strike: Global Offensive IP:91.224.117.23:27050
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Rekrutacja na Admina

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
Zibi17k

Zibi17k


Liczba postów : 24
Join date : 12/07/2015

Rekrutacja na Admina Empty
PisanieTemat: Rekrutacja na Admina   Rekrutacja na Admina Icon_minitimeWto Wrz 29, 2015 5:49 pm

Przez najbliższe dni można składać podania o Admina na serwerze BluePower.

Uprawnienia i obowiązki Admina:
Uprawnienia admina: kick, slay, ban, mute, changelevel itp
Obowiązki: Aktywność, zaangażowanie, dbanie o graczy i serwer
OPŁATA: Składkowe 5 zł / miesiąc (PSC, PAYPAL, przelew) (sms + prowizja)

WARUNKI KONIECZNE
wiek 16+ (lub dojrzałe zachowanie)
aktywność na serwerze
renoma (brak większych skarg)

WZÓR PODANIA
Nick/nicki na serwerze:
STEAM_ID:
wiek:
Jak długo grasz na Bluepower:
Ile dziennie grasz na serwerze:
Znajomość Sourcemod:
Czy wspomogłeś kiedyś w jakiś sposób serwer:
Dlaczego starasz się o admina:
Czy jesteś w stanie opłacać składkowe [TAK/NIE]:
W jaki sposób zamierzasz dbać o kulturę gry na serwerze:
Co jest celem głównym Bluepower i dlaczego [Zysk/Poziom obsługi klienta/Sława]:
Coś od siebie:

Proszę nie pisać bajeczek, niewiarygodne podania zostaną odrzucone.
Podanie to jest dla nas informacja jak Wy myślicie

-------------------------------------------------------------------------------

UWAGA
W razie skarg lub niedostosowania się do regulaminu admin może stracić rangę, a pozostałe dni zostaną zamienione na VIP'a


Ostatnio zmieniony przez Zibi17k dnia Nie Paź 04, 2015 10:01 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
lysy




Liczba postów : 1
Join date : 29/09/2015

Rekrutacja na Admina Empty
PisanieTemat: Re: Rekrutacja na Admina   Rekrutacja na Admina Icon_minitimeWto Wrz 29, 2015 7:31 pm

Nick/nicki na serwerze: łysy z miasta
STEAM_ID: STEAM_1:0:106917671 00:50 43 0 active 80000
wiek: 16lat
Jak długo grasz na Bluepower: od samego poczatku Adam bd wiedzial lepiej bo on mn na niego zaprosil.
Ile dziennie grasz na serwerze: w weekend do 5/6 godz w tyg 2/3
Znajomość Sourcemod: 8/10
Czy wspomogłeś kiedyś w jakiś sposób serwer: Kupno vipa, zachecalem kolegow do gry na Waszym serwie, robilem reklame na innych serwerach
Dlaczego starasz się o admina: staram sie o admina gdyz jestem odpowiedzialny wyrozumiały i towarzyski,  spedzam na nim wolny czas (mm juz nie gram, gram tylko na tym serwie) lubie ten serwer i atmosfere na nim, chce byc wiecej aktywny i pomagac w rozwoju serwera.
Czy jesteś w stanie opłacać składkowe [TAK/NIE]: TAK
W jaki sposób zamierzasz dbać o kulturę gry na serwerze: na tym serwerze juz jest kultura gry, ale jesli trzeba bd to bd starac sie upominac gracza i wprowadzac miłą przyjemna atmosfere.
Co jest celem głównym Bluepower i dlaczego [Zysk/Poziom obsługi klienta/Sława]: celem głownym  serwera wedlog mn jest zapewnianie dobrej zabawy, atmosfery graczowi ktory chce milo spedzic czas.
Coś od siebie: mialem juz w 1.6 Admina wiec mam doświadczenie. Jeśli mn nie przyjmiecie to trudno  są ludzie lepsi ode mnie Wink ale bd czekac do nastepnej rekrutacji i nie zrezygnuje z serwera Very Happy  PS: prosze o pozytywne rozpatrzenie mojego podania.


Ostatnio zmieniony przez lysy dnia Wto Wrz 29, 2015 8:36 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
MaysteR

MaysteR


Liczba postów : 1
Join date : 18/08/2015

Rekrutacja na Admina Empty
PisanieTemat: Re: Rekrutacja na Admina   Rekrutacja na Admina Icon_minitimeWto Wrz 29, 2015 8:08 pm

WZÓR PODANIA
Nick/nicki na serwerze: Akordeonista (Wczesniej Mayster #KorwiN)
STEAM_ID: STEAM_1:0:107951575 01:09 98 2 active 80000
wiek: 14 wiosen
Jak długo grasz na Bluepower: Prawie od samego początku Wink Pytaj Adama
Ile dziennie grasz na serwerze: Kiedy tylko gram w CS:GO, czyli często Wink
Znajomość Sourcemod: Jeżeli  to cos w deseń AMX Moda, to 7/10
Czy wspomogłeś kiedyś w jakiś sposób serwer: Kupiłem Vipa, + sprowadziłem kumpla i cos tam reklamowałem.
Dlaczego starasz się o admina: Ponieważ widzę czasami, kiedy gram na BP, że albo dzieci zachowują się jak w przedszkolu, albo się wyzywają, lub łamią regulamin. Chciałbym temu zapobiec i pomóc Wam w pilnowaniu porządku.
Czy jesteś w stanie opłacać składkowe [TAK/NIE]: TAK
W jaki sposób zamierzasz dbać o kulturę gry na serwerze: Jeżeli ktos się źle zachowuje to daję mu max 2 upomnienia, po tym mute, jak ktos ostro jedzie ban na 5min, następnie 30 min
Co jest celem głównym Bluepower i dlaczego [Zysk/Poziom obsługi klienta/Sława]: Na pewno nie zysk ani sława. Najpewniej Poziom obsługi klienta, ponieważ grunt to miło spełnić czas ;] Poza tym, jaki gracz wejdzie na serwer, na którym obsługa jest bliska 0? (Dlatego ten serwer jest prawie zawsze wypełniony Very Happy)
Coś od siebie: Jeżeli mnie nie przyjmiecie, spoko. Ta rekrutacja ma wyłonić najlepszego admina, który na prawdę się zaopiekuje serwerem Wink
Pozdrawiam
Powrót do góry Go down
Mati

Mati


Liczba postów : 1
Join date : 01/10/2015

Rekrutacja na Admina Empty
PisanieTemat: Re: Rekrutacja na Admina   Rekrutacja na Admina Icon_minitimeCzw Paź 01, 2015 8:50 pm

Nick/nicki na serwerze:Matt
STEAM_ID:STEAM_1:1:95420471 20:19 102 0 active 80000
wiek:14,5
Jak długo grasz na Bluepower: Od samego początku Adam wie lepiej bo mnie na niego zaprosił
Ile dziennie grasz na serwerze:W weekendy nawet po 11 godz a w tygodniu po 3/4.
Znajomość Sourcemod: 7/10
Czy wspomogłeś kiedyś w jakiś sposób serwer: Kupowałem innym vipa,kupiłem sobie 3 vipy na miesiąc,reklamowałem i reklamuje serwer,polecam znajomym.
Dlaczego starasz się o admina: Gdyż jak gram na serwerze gracze zaczynają się wyzywać łamać regulamin a czasem nawet wyzywają adminów i po prostu chcę temu zapobiec.
Czy jesteś w stanie opłacać składkowe [TAK/NIE]: Tak
W jaki sposób zamierzasz dbać o kulturę gry na serwerze: Jeżeli osoby będą się wyzywać będę dawać 3 upomnienia a potem mute jeżeli już to ban na 5 min lub pół godziny.
Co jest celem głównym Bluepower i dlaczego [Zysk/Poziom obsługi klienta/Sława]:Zysk ani Sława na pewno nie prędzej poziom obsługi klienta ponieważ gdy wejdzie na serwer gracz kiedy jego obsługa jest zerowa to zamierzam mu pomóc.
Coś od siebie:
Byłem adminem na 3 serwerach w CS 1.6 oraz na jednym w CS : Source.
Jeżeli zostanę Adminem (a mam taką nadzieję) będzie MEGA. A jeśli się nie załapie to gratuluje zwycięzcy Very Happy cheers
Powrót do góry Go down
mitwalrm




Liczba postów : 1
Join date : 30/09/2015

Rekrutacja na Admina Empty
PisanieTemat: Re: Rekrutacja na Admina   Rekrutacja na Admina Icon_minitimeCzw Paź 01, 2015 10:47 pm

Nick/nicki na serwerze:MitwalRM/Silver 1
STEAM_ID:STEAM_1:1:105620134
wiek:15lat
Jak długo grasz na Bluepower:Około Miesiąca.
Ile dziennie grasz na serwerze:Poniedziałek-Piątek koło 2-4h Weekend ponad 5+
Znajomość Sourcemod:Jeśli chodzi o wpisanie w konsoli sm_admin i np: mute gracza to myślę,że powinienem sobie poradzić.
Czy wspomogłeś kiedyś w jakiś sposób serwer:Zaprosiłem trochę znajomych na serwer,kupno vipa.
Dlaczego starasz się o admina: Jestem odpowiedzialny,dotrzymuję słowa.Chciałbym zapobiec takiej sytuacji jak nie ma admina na serwerze i gracz jest afk i reszta czeka aż ta osoba się ruszy.
Chciałbym być jak najbardziej aktywny na serwerze i pomagać w ogarnięciu serwera .
Czy jesteś w stanie opłacać składkowe [TAK/NIE]:TAK
W jaki sposób zamierzasz dbać o kulturę gry na serwerze:Jeśli gracz zachowuje się źlę do innych graczy,przeszkadza w grze to trzeba się nim zająć.Czyli mute na 5-10min.
Co jest celem głównym Bluepower i dlaczego [Zysk/Poziom obsługi klienta/Sława]:
[Poziom Osbługi klienta]Moim zdaniem głównym celem serwera jest zdobycie jak największej ilości aktywnych graczy,żeby ich nigdy nie brakowało.Ważny jest też dobry kontakt z graczami,odpowiedź na ich pytania.Liczy się też dobra zabawa na serwerze.
Coś od siebie:Swoją przygodę zacząłem od gry w CrossFire na którą poświęcałem sporo czasu.Potem miałem trochę przerwy i później zacząłem grać w CS GO
W grze mam ponad 900h+ nie licząc innych kont co świadczy że nie jestem początkującym graczem.Na serwerze gram z czystej przyjemności.Trochę miałem walkę o topkę na serwerzę,gdyż miałem cel osiągnąć
jak najlepsze miejsce w rankingu,lecz teraz już nie będzie bo osiągnąłem to co chciałem.
Powrót do góry Go down
Zibi17k

Zibi17k


Liczba postów : 24
Join date : 12/07/2015

Rekrutacja na Admina Empty
PisanieTemat: Re: Rekrutacja na Admina   Rekrutacja na Admina Icon_minitimeNie Paź 04, 2015 1:17 am

Rekrutacja została zakończona
Dziękuję wszystkim którzy złożyli swoje podania.
Po przeanalizowaniu podań, a w szczególności
waszego zachowania na serwerze i zaangażowania
wybraliśmy dwóch z pośród Was.
Łysy z miasta oraz MitwalRM zostali wybrani na nowych adminów.
Dziś proszę potwierdzić czy nadal jesteście zainteresowani
podjąć funkcję admina na naszym serwerze i przestrzegać
obowiązków z niego wynikających.
Czekam Wink
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Rekrutacja na Admina Empty
PisanieTemat: Re: Rekrutacja na Admina   Rekrutacja na Admina Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Rekrutacja na Admina
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
BluePower :: Eventy i konkursy-
Skocz do: